Apie

SUSIPAŽINKIME
Esu Oksana Apanavičienė:

  • Aktyvi moteris.
  • Veikli ir siekianti savo tikslų.
  • Young Living distributorė.
  • Projektų vadovė knygos „Eterinių Aliejų Vadovas“.
  • Aktyviai dirbusi daugiau nei 15 metų pardavimų sferoje.

Tinklaveikos Metų Knyga gimė iš begalinio noro padėti kitoms moterims pasiekti savo tikslų, lengvai, harmoningai, nuosekliai ir užtikrintai. Pati pradėjusi veiklą tinkliniame marketingę turėjau labai kokybiškai susiplanuoti savo dienotvarkę ir jos laikyti. Tikiu, kad kiekvienai moteriai, ypatingai kuri: dirba atsakingą darbą, dirba sau, dirba su klientais, būtina kokybiškai planuoti savo laiką, įgyti įprotį užsirašyti ir susidelioti, bei nuosekliai laikytis.

Ši knyga savita, ji pritaikyta moteriai, kuri siekia tikslų, bet nori išlikti moteriška, kuri nori kurti gėrį, grožį, kuri uodžia aplink esančius kvapus ir visu tuo mėgaujasi.

Noriu paskatinti moteris, bet kurioje jų veikloje, planuotis. Labai svarbu gebėti ir suprasti,kad laikas yra ribotas, todėl jį turime kokybiškai susidelioti ir nepamiršti, kad prie visų veiklų ir pareigų privalome pasirūpinti savimi. palikti bent dalelę sau to brangiausio turto – laiko.

Šioje planavimo knygoje apgalvota kiekviena smulkmena. Ji elegantiška ir kokybiška, tad bet kurioje aplinkoje drąsiai laikysite ją savo rankose ir tai bus Jūsų maža įvaizdžio dalis. O daiktas, kuris nuolatos laikomas rankose turi būti labai mielas, savas, malonus ir žavintis, ne tik lytėjimo, bet ir matymo pojūčius.

Todėl tikiu, kuri aktyviai sieks ir planuos savo laiką, pasieks nuostabių rezultatų. Nepamiršau ir vietos tikslams, juk reikia svajoti, kalbėti ir būtinai užsirašyti, nes užrašytos mintys materilizuojasi panaudodamos traukos dėsnį.

Linkiu kiekvienai išmokti kokybiškai suplanuoti savo laiką ir pasiekti svajonių bei aukščiausių tikslų.

Linkėjimų TAU iš visatos platybių.